امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

کیک بار با نگاه به آینده و توسعه هر چه بیشتر این برند و با توجه به رشد روز افزون زندگی شهری و به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، به این باور رسید که فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کند و این کوشایی خستگی ناپذیر، با هدف تولید متمرکز، با کیفیت و قابل ارائه، در کلیه مناطق تهران، بر آن است تا بتواند نیاز مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشد

 با توجه به این که روز به روز اطلاعات با سرعت زیادی در دنیای مجازی در حال انتشار می باشد، کیک بار تولیدات خود را درفروشگاه اینترنتی خود معرفی نموده است. اگر قصد دارید از تولیدات کیک بار استفاده نمایید کافیست تا به بخش "فروشگاه آنلاین" مراجعه کرده و سفارشات خود را مطابق با ذائقه و سلیقه خود، انتخاب و ثبت نمایید. ما بی صبرانه مشتاق ارائه تازه ترین کیک ها و شیرینی ها، به شما عزیزان خواهیم بود.

ویژگی های کیک بار
سفارش آنلاین

کیک بار به منظور رفاه حال مشتریان این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا امکان سفارش کیک را از طریق وب سایت کیک بار داشته باشند.

تحویل در منزل و محل کار

هدف ارزش محوری بر مشتری، کیک بار را بر آن داشت تا مشتریان بتوانند سفارشات خود را در منزل و محل کار خود دریافت نمایند. ( تحویل سفارشات در مناطق منتخب رایگان می باشد)

 

دیزاین کیک و قبول سفارشات خاص

جهت طراحی و تزئین انواع کیک های عروسی، تولد، نامزدی ، لاکچری و ... با شماره 09904128100 تماس بگیرید.

کیک و دسر جهت جلسات و همایش ها

برای سفارش کیک جهت جلسات و همایش ها با شماره 09904128100 تماس بگیرید.